Loading...
You are here:  Home  >  Бизнес идеи  >  Current Article

Лев Парцхаладзе — экстра-класс

By   /   09.06.2008  /   No Comments

ВНИМАНИЕ!

Лев Парцхаладзе, вклавши інтелект, зробивши кілька шахматних ходів примножив свої перші 130 доларів до $510 млн.
Вперше в Україні 17 червня 2008 року Лев Парцхаладзе прийме участь у проекті „Екстра-клас”, що являє собою навчання, спілкування та зарядження енергією успіху в українських бізнесменів світового рівня із ТОП-100. „Екстра-клас” дає можливість стати ближчим до мільйонера, успішної людини, запалитися успіхом, що, можливо, саме Вас надихне на нові професійні досягнення.
Герой третього „Екстра-класу”:
Парцхаладзе Лев Ревазович – 36 років, голова ради директорів компанії „XXI століття”, вартість капіталу за оцінками експертів складає приблизно $510 млн., сфера інтересів – будівництво та нерухомість. Портфель проектів одного з найбільших забудовників України – компанії „XXI століття” – зараз оцінюється більш ніж в $2 млрд. Надзвичайно талановитий бізнесмен-„девелопер”, займає 53 сходинку у рейтингу журналу Фокус „130 найбагатших людей України” за 2007 рік.
На кого орієнтований „Екстра-клас”:
Молоді люди з активною життєвою позицією, підприємці, власники малого та середнього бізнесів, що прагнуть розвиватися та досягати нових висот в житті.
„Екстра-клас” включає в себе безпосередньо навчання та можливість задати питання на тему інвестиційного бізнесу та успіху у житті. „Екстра-клас” триватиме 3 години з перервою на каву-брейк та можливістю поспілкуватися з Левом Парцхаладзе за чашкою кави. Захід розпочнеться одногодинним виступом Парцхаладзе про себе, свої досягнення в бізнесі, вміння вибудовувати інвестиційні проекти та годинним спілкуванням у вигляді «питання-відповідь».
Умови участі:
Вартість „Екстра-класу” складає 149€ при реєстрації до 12 червня, 189€ при реєстрації після 12 червня. Учасникам „Екстра-класу” Черняка надається 5% знижка. На прохання слухачів першого „Екстра-класу”, які виявили бажання відвідати всі «Екстра-класи», передбачений іменний VIP-абонемент. Він надає можливість відвідувати «Екстра-класи» з 25% знижкою від середньої ціни на сьогоднішній день та бронь місця у першому ряді. Вартість абонементу на 8 «Екстра-класів» складає 949 євро. VIP-абонемент доступний для продажу до 10 червня. Після завершення проекту власники VIP-абонементу отримають бонус — книгу „Екстра-клас”. Форма оплати будь-яка зручна для Вас.
10% від прибутку буде переказано на рахунок Благодійного фонду „Україно! Я за тебе!” в рамках проекту створення та оснащення „Лабараторії генетики для вагітних”.
Час „Екстра-класу” Парцхаладзе: 18:00-21:00. Реєстрація розпочинається о 17:30.
Місце: готель „Київ”, конференц-зал (2 поверх), вул. Грушевського, 26/1.
Кількість місць обмежена. Реєструйтесь прямо зараз http://www.extra-class.in.ua/.
Передайте дану інформацію своїм друзям.
З повагою,
Адміністрація „Екстра-класів”.

http://www.extra-class.in.ua/

info@extra-class.in.ua
тел. 228-71-88
тел/факс 492-95-34
+380-67-840-33-88 — Микита Семенов
+380-67-877-57-47 — Денис Руденко

    Print       Email

Про автора

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

own-business

С чего начать свое дело?

Read More →